طرحهای ناموفق

چند سال قبل که ایرانسل پیش شماره ی 0935 را با 0936 ادامه داد ، در انتظار 0938 بودم تا خط همراه مشابه تلفن ثابتمان را تهیه کنم اما بعد از اینکه ایرانسل فروش این پیش شماره را انتخابی ننمود تصمیم گرفتم که این طرح را به آنها بدهم . ماجراهایی داشتیم بر سر ارائه این طرح با ایرانسل و همراه اول که حدس زدن آنها کار سختی نیست و فروش خطوط آنها از این طریق ، بعد از زمانی بود طرح را به آنها دادم . بعد از این وقت گذرانی های بی نتیجه و در ادامه آن ، به این فکر افتادم که استفاده کنندگان از موبایل با فشردن کلمات فارسی شماره گیری نمایند و به این ترتیب کلمات بسیاری با پیش شماره صفر و یا یکی دو عدد بعد از آن شماره میشد ، البته یادداشتهای آن روزهایم نمیدانم  کجاست اما خوب به خاطر دارم که با پیش شماره صفر ، قائم آل محمد ( عج ) و قافله سالار هر کدام یک شماره کامل میشدند اما بعد از مدتی متوجه شدم که علائم فارسی روی گوشی های تلفن همراه به دو صورت حک گردیده و این امر این طرح را غیر قابل اجرا میکرد . بعد از ان فکر کردم که از حروف انگلیسی که روی همه گوشیها به یک صورت حک شده بود بهره بگیریم که با ارائه این طرح به اپراتور سوم متوجه شدم که این طرح در خارج از کشور مورد توجه قرار گرفته و از آن استفاده میشود . 

/ 3 نظر / 16 بازدید
man

سلام عیدتون مبارک استاد. با آرزوی بهترین ها در این روز و همه روزهای زندگیتون.

amir

این {ان} که شما تولدشو تبریک گفتی دیگه تاریخش سر اومده دیر اومدی واسه پاچه خواری تو که انقده طرحات فضاییه خب چرا از اول نرفتی پیش معجزه هزاره سوم؟؟به جای روش پارسی و طرح ترافیک و شعر گفتن برو دنبال انرژی هسته ای شنیدی که یه دختر ۱۴ ساله چند سال پیش (توجه کن گفتم چندسال پیش)تونسته بود انرژی هسته ای رو کشف کنه حالام چند ساله که وضعش خوب شده تو که می فهمی باد از کدوم جهت میاد خب اقا دایی رو هم بده همون وری که باد میاد......... درضمن چرا پیام تبریکت رو حذفش کردی؟؟؟؟؟؟؟ بزارش باشه شاید به درد خورد......

amir

شما که واسه ادامه حیات کاریت دست به دامن مردم میشی باید احترام رو به مردم بزاری نه به قاتلشون عزیز دل برادر نه اینکه به قاتل جونشون احترام بزاری حالا خوبه رفتی پیش همشون اونام به هیچ جاشون حسابت نکردن اینجوری احترام می زاری و حتی تاریخ تولدشم حفظی. اگه تحویلت گرفته بودن می خواستی چی کار کنی استاد؟؟؟؟