سی دی آموزش خیاطی روش پارسی

ضمن عرض سلام  ، بیست عدد سی دی آموزش خیاطی روش پارسی بهمراه جزوات و سایزبندیها برای ارائه به علاقه مندان آماده شد . هزینه دریافت بسته آموزشی برای هنرجویان سی وپنج هزار تومان است که  هزینه پست پیشتاز برا شهرستانها و پیک برای تهرانیها بآن اضافه میگردد . همچنین هنرجویانی که تمایل دارند قسمتهای آموزشی نخ کردن و کار با چرخ زیگزال را هم داشته باشند لازم است آنرا هم درخواست نموده که به این ترتیب پنج هزار تومان به مبلغ فوق افزوده میگردد . مانند سابق هنرجویانی که از این طریق اقدام به تهیه سی دی های آموزشی بنمایند میتوانند سوالات و اشکالات خود را تلفنی مرتفع نمایند . برای تهیه این محصول آموزشی با شماره تلفن  09359363830  تماس حاصل نموده و از طریق شماره حساب بانک صادرات و یا شماره کارت همان بانک مبلغ را واریز کرده ، سپس مجدداً تماس گرفته و ضمن اعلام واریز وجه ، آدرس و کد پستی خود را اعلام نموده تا بلافاصله با پست پیشتاز برایشان ارسال گردد . فرمت سی دی ها بصورتی است که با هر دستگاه سی دی خور قابل مشاهده میباشد . موفقیت روز افزون روش پارسی را اشتیاق هواداران و بهره گیرندگان از این هنر میدانم . در ضمن بنده هیچگونه مسئولیتی در قبال سایتها و اشخاصی که مبادرت به فروش برنامه هایم نموده اند را ندارم و ناقص بودن برنامه ها و خرابی سی دی هایشان به اینجانب هیچ ربطی ندارد و خواهشمندم که در این رابطه تماس برقرار نفرمایید .

/ 3 نظر / 3 بازدید
محدثه.ص

با سلام و خسته نباشید خدمت شما و خیلی ممنون از اینکه اطلاعات خودتون رو در اختیار دوستداران هنر خیاطی قرار می دید. من از طریق تلویزیون و همین وبلاگ و سایتهای دیگر اینترنتی، با روش خیاطی شما آشنا شده و چند سالی هست که از همین روش که بسیار خوب و روان هم هست استفاده می کنم.البته من خیاط حرفه ای نیستم و فقط امور شخصی خودم و خانواده رو انجام میدهم.که البته همه نوع لباس از مانتو و لباس مجلسی و شلوار هم از همین روش شما دوختم.و خیلی هم از شما معلم دورادور خودم ممنون هستم.امیدوارم خداوند پاداش این ذکاتی رو که برای علم خودتون دادید بهتون بده. فقط در همه ی خیاطیهایی که کردم یک اشکال دارم که هیچوقت موفق به برطرف کردنش نمی شم و در دوخت یه جوری سنبل کاری کرده و برطرفش می کنم! ولی روی الگو نمی تونم برطرفش کنم. اونم این هست که اندازه ی پهلوی پشت و جلوی بالاتنه ام هیچوقت اندازه در نمیاید. مثلا اخیرا که مجددا الگو برای خودم رسم کردم اندازه ی پهلوی پشت 24.4 و پهلوی جلو با در نظر گرفتن 1سانت پنس زیربغل (سایزم حدود40 هست) 20 در میاید.میخواستم ببینم مشکل کارم کجاست؟ (البته من گودی کمر و برآمدگی پشت هم دارم که اگر طبق گفته شما گودی

محدثه.ص

کمر را 2 سانت در نظر بگیرم لباس خوب در نمیاید و مجبورم روی الگو 2 سانت در نظر گرفته بعد روی لباس آن را تبدیل به 4 سانت کنم).

محدثه.ص

با تشکر از پاسخ شما.منتظر هستیم.[لبخند]