دو بند پایانی طرح سلامت شهر ( التماس دعا )

                                                          بند ششم

لازم دانستم جهت کنترل حرکت موتور و دوچرخه سواران دو بند دیگر اضافه نمایم .                  بهتر است طرح زوج و فرد فعلی در محدوده طرح اصلی برای موتور سواران اجرا گردد . در این مورد موتور سوارانی که قصد ورود به محدوده طرح اصلی را دارند حتماً میبایست موتور سیکلت خود را به طلقی که در جلوی آن نصب میکنند مجهز نمایند و روی طلق محلی برای نصب پلاک مشخص گردد . در این مورد مدیران پیکها و مدیران شرکتهایی که موتور سوار دارند همچنین مالکین موتور که در محدوده طرح محل سکونتشان است آرمهای مخصوص خود را دریافت میدارند و روی طلق جلوی موتور نصب میکنند . در پایان هر سال شرایط دریافت کنندگان آرم ، کنترل میشود . طبیعیست که با مشاهده سه تخلف حق استفاده از آرم مربوطه لغو میگردد .

                                                          بند هفتم

بند هفتم مربوط به دوچرخه سواران و اخذ گواهینامه برای سنین شانزده سال به بالا برای مجوز تردد آنها می باشد که با شرایط سهل و مناسب و مکانهایی از قبیل فرهنگسراها و بعضی پارکها در زمانهایی خاص میتوان مردم را تشویق به ثبت نام و دریافت گواهینامه نمود همچنین لازم است برای دوچرخه ها محلی برای نصب پلاک در نظر گرفته شود تا قانونمند تردد کنند و دیگر  همراه داشتن مدرکی برای مالکیت دوچرخه کافیست و حداقل آنکه برای دوچرخه هایی که از تاریخ اجرای طرح ، خریداری میگردند اعمال گردد .

                                                                                        علیرضا قاسمی راوندیَ

/ 3 نظر / 21 بازدید
man

کاش خیاطی پارسی به یه جایی برسه...

مجتبی رجبی راوندی

سلام همشهری عزیز و گلم:دوست دارم یک سری به وبلاگ بنده بزنید.آیا شما مرا می شناسید؟از این که جواب مرا دادید ممنونم. یک سئوال هم داشتم .آیا مرتضی راوندی مولف تاریخ اجتماعی ایران از کدام راوند است؟آیا تهران یا شمیرانات محله ای به نام راوند دارند؟

سلام ترا به خدا اینقدر اینورو اونور نپرید خیاطی را دنبال کنید ما هم تکلیف خودمونو بفهمیم .