تاريخ : ۱۳۸۸/٦/۱۸ | ٥:٥٢ ‎ق.ظ | نویسنده : علیرضا قاسمی راوندی

چندی قبل با این عنوان مطالبی را ارسال کردم . برای تکمیل نمودن آن نوشته و اینکه حق مطلب را به درستی ادا کرده باشم لازم است نام چند شادروانی را که در این عرصه تلاشهایی داشتند ، یادآور  شوم . چارلز اف ونستال در سال 1750 یعنی چهل سال پیش از تامس سنت انگلیسی . ژوزف مدراسپرگر در سال 1814 نخستین انسانی بود که چرخ خیاطی ساخت که درزها را بخیه میزد . ژوزف ای گینز در سال 1856 که کوششهای او نتیجه اش چرخهای امروزی است . یاد و خاطره همه این عزیزان بخیر . روحشان شاد .تاريخ : ۱۳۸۸/٦/۳ | ٥:٥٥ ‎ق.ظ | نویسنده : علیرضا قاسمی راوندی

قهوه ای : قهوه ای رنگ رسمی به شمار می رود . به ویژه اگر اشیا و لباس های چرمی را در رنگ اصلی خود که قهوه ای است برگزینید بسیار شیک و رسمی بنظر خواهید رسید . رنگ قهوه ای برای محل کار و مکان های رسمی عالی است .

سفید : سفید سمبل پاکی بی گناهی و صلح است . قدرت سفید را به عنوان یک رنگ کمکی دست کم نگیرید . آقایان اگر یک شلوار سفید و خانم ها اگر یک مانتو سفید در کمد لباس شان داشته باشند می توانند به راحتی آن را با هر پیراهن و روسری ست کنند .

سیاه : سیاه رنگ شب و عزاست . ظاهر وزین رنگ سیاه آن را محبوب هنرپیشه ها و سیاستمداران ساخته است . اگر میل دارید که در یک مهمانی رسمی تر بنظر بیایید . لباس هایی بپوشید که از رنگ سیاه در آن استفاده شده است . رنگ سیاه شما را لاغر تر نیز نشان می دهد . متن انتخابی از هفته نامه تبلیغاتی قاصدک شهر تاريخ : ۱۳۸۸/٦/۱ | ۳:۱٢ ‎ب.ظ | نویسنده : علیرضا قاسمی راوندی

رنگ های روشن و رنگ های تیره : رنگ های ملایم در طراحی لباس خانمها . شخصیت ملایم تری را نشان میدهند . بر عکس رنگ های روشن ، رنگ های تیره مانند قرمز تیره ، ارغوانی تیره ، آبی تیره ، احساسی از بزرگی و قدرت را منتقل میکنند که مناسب پوشاک مردانه و لباس های رسمی است .

قرمز : رنگ پر شور و نشاطی است رنگ قلب و زبانه های آتش . قرمز نگاه را به طرف خود میکشاند استفاده از رنگ قرمز برای پیراهن و رنگ سفید برای دامن شما را با نشاط تر و زنده تر جلوه می دهد قرمز رنگ جوانی است و نوجوانی و جوانان می توانند لباس ها و حتی کفش و کیف خود را در این مایه برگزینند .

زرد : زرد رنگ اخطار است ولی نشانه توجه و شادمانی نیز هست ، رنگ آفتاب و گل نرگس . فراموش نکنید اگر لباس هایی به رنگ زرد و خیلی درخشنده انتخاب می کنید موجب خستگی چشم می شود . رنگ های لیمویی بهتر از رنگ زرد برای لباس جلوه دارند .

سبز : سبز رنگ آرامش و درختان است . سبز بهار و طراوت را در ذهن تداعی میکند . شما می توانید گردنبندهای سبز را با کیف یا کفش در این طیف ست کنید و بدرخشید .

آبی : آبی رنگ آسمان و دریاست . لباس های آبی همانند لباس سبز آرامش را القا می کنند . اگر شما یک پیراهن یا روسری آبی روشن بپوشید ، جوان پر انرژی بنظر می آیید ، به همین دلیل است که از این رنگ در طراحی لباس های ورزشی زیاد استفاده می شود . آبی سیر نشانه وقار است بنابر این گوشواره ها و گردنبندهایی از این رنگ شما را سنگین تر جلوه میدهد آبی نشانه نظافت و پاکیزگی نیز هست ، به همین دلیل است که بسیاری از دندانپزشکان و کادر بهداشتی از این رنگ در لباس هایشان استفاده میکنند .

بنفش : بنفش رنگ دلفریبی است که از دیر باز رنگ ملکه ها بوده است . بنفش ملایم در لباس های مهمانی و یا به عنوان روسری ، شما را راز گونه و جذاب نشان خواهد داد .  • قیمت سکه
  • میهن صدا
  • ضایعات